Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Elektronická úradná tabuľa

Výberové konanie na pozíciu člena miestnej občianskej poriadkovej službyVytlačiť
 

Obec Vojany vyhlasuje výberové konanie na štyri pracovné miesta členov miestnej občianskej poriadkovej služby. Viac informácií zájemcovia najdú v priložených súboroch. 

Súhlas so spracovaním osobných údajov suhlas-so-spracovanim-osobnych-udajov-tlacivo.docx suhlas-so-spracovanim-osobnych-udajov-tlacivo.docx (128 kB)

 
 

Slovenská poštaVytlačiť
 

Slovenská pošta Vám oznamuje, že dňa 23. novembra 2017 pošta vo Vojanoch bude zatvorená.


 
 

Divadelné predstavenieVytlačiť
 

            ZRUŠENIE DIVADELNÉHO PREDSTAVENIA

Oznamujeme Vám, že divadelné predstavenie Divadla Thália Košice dňa 23. novembra 2017 (štvrtok) sa neuskutoční z dôvodu úmrtia hlavného predstaviteľa. O ďalšom termíne divadelného predstavenia Vás budeme informovať.

S pozdravom 

Štefan Czinke
starosta obce Vojany


 
 

Pozvánka - MeghívóVytlačiť
 

 

Deň úcty k starším.png

Starosta obce a obecné zastupiteľstvo vo Vojanoch Vás týmto srdečne pozýva na spoločenské posedenie z príležitosti "Dňa úcty k starším", ktoré sa uskutoční 25. októbra 2017 o 15:30 hodine v sále miestneho kultúrneho domu.

Vaján község polgármestere és önkormányzata tisztelettel meghívja Önt az "Idősek iránti tisztelet napja" alkalmából rendezett összejovetelre, amely 2017. október 25.-én 15:30 órai kezdettel lesz megtartva a kultúrházban.

Štefan Czinke
starosta obce


 
 

Voľba Hlavného kontrolóra obce VojanyVytlačiť
 

Obecné zastupiteľstvo obce Vojany, v súlade s ustanoveniami § 18 ods. (2) Zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov VYHLASUJE deň konania voľby Hlavného kontrolóra obce Vojany na 28. septembra 2017 o 18:30 hodine. 


 
 

Voľby do samosprávnych krajov - informácia pre voličaVytlačiť
 

volby.jpgDátum a čas konania volieb. Voľby do orgánov samosprávnych krajov v roku 2017 sa konajú v sobotu 4. novembra 2017 od 7:00 do 22:00 h. Bližšie informácie sa dozviete v prílohe, ktorá je súčasťou tohto oznamu.


 
 

Voľby do Vyššieho územného celku Košice - oznámenie oficiálnej elektronickej adresyVytlačiť
 

Obec Vojany týmto zverejňuje oficiálnu e-maluvú adresu na doručovanie oznámení o delegovaní členov a náhradníkov do okrskovej volebnej komisie: ouv@centrum.sk


 
 

Aktuality - všeobecné oznamy

Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa/riaditeľky Materskej školy - Óvoda, Vojany Vytlačiť
 

Obec Vojany vyhlasuje výberové konanie  na obsadenie miesta riaditeľa/riaditeľky Materskej školy - Óvoda, Vojany. Viac informácií zájemcovia najdú v priloženom súbore.

Súbor na stiahnutie sken0005.pdf sken0005.pdf (396.2 kB)

 
 

Zaregistrujte sa na stránke a nechajte sa pohodlne informovať o dianí v obciVytlačiť
 

registracia.jpgPrečo sa zaregistrovať na odber noviniek formou Email hlásnika?

Email hlásnik slúži pre Vašu informovanosť o dianí v obci/ meste. Informácie môžete dostávať z rôznych oblastí, ktoré si zvolíte pri registrácii.

Oblasti pre Email hlásnik definuje obec/mesto a môžu byť napríklad takéto:

  • Kultúrne podujatia
  • Športové podujatia
  • Verejné záležitosti (zasadnutia, prijaté VZN)
  • Meteorologické výstrahy
  • Informácia o odstávke dodávky vody, elektriny

 
 

Obchodná verejná súťaž Obce Vojany na prenájom pozemkovVytlačiť
 

OBEC VOJANY, VOJANY 72, 076 72  VOJANY zastúpená Štefanom Czinkeom, starostom obce v súlade s § 9a ods. 1 písm. a), ods 9 zák. SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov a s § 281 a násl. Obchodného zákonníka vyhlasuje 

Obchodnú verejnú súťaž.

Podmienky obchdonej verejnej súťaže Obce Vojany na prenájom pozemkov a viac informácií nájdete v prilozených súboroch. 


 
 

OZNAM - Regionálna veretinárna potravinová správa MichalovceVytlačiť
 

Regionálna veterinárna potravinová správa Michalovce upozorňuje všetkých občanov chovateľov ošípaných aj neregistrovaných, v názarníkovej zóne afrického moru ošípaných že v prípade úhynu domácej ošípanej je majiteľ zvieraťa povinný tento úhyn ihneď nahlásiť Regionálej veterinárnej a potravinovej správe Michalovce na telefónne číslo 056/6870417a elbo mobilné čísla 0918 409 458, 0907 925 378 a príslušnému súkromnému veterinárnemu lekárovi. 

Súbor na stiahnutie sken0022.pdf sken0022.pdf (227.5 kB)
Súbor na stiahnutie sken0023.pdf sken0023.pdf (347.5 kB)

 
 

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s., - UPOZORNENIEVytlačiť
 

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s., upozorňuje občanov aby zabezpečili zaizolovanie vodomernej šachty, aby sa zabránilo poškodeniu vodomera. Podrobné informácie nájdete v priloženom súbore. 

Súbor na stiahnutie sken0024.pdf sken0024.pdf (172.8 kB)

 
 

dnes je: 15.12.2017

meniny má: Ivica

webygroup
ÚvodÚvodná stránka