Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oslava ukončenia futbalovej sezóny 2015/16

Oslava ukončenia futbalovej sezóny 2015/16

Naši futbalisti dokázali v tejto sezóne niečo nevídané, neprekonateľné a len ťažko opakovateľné. 26 zápasov a 26 jasných výhier a k tomu traja najlepší strelci ligy - Barnabás Szidor (32 gólov), Dávid Pongó (35 gólov) a Marián Dzurjo so suverénnym výsledkom 46 strelených gólov - to je výsledok nezlomnej snahy našich chlapcov. Popri tom krásny nový futbalový areál, ktorý nám celé okolie závidí - to je sezóna, ktorá pre Vojanský futbal už nemohla byť lepšia. Tento perfektný tím vystrelil Vojanský futbal raketovou rýchlosťou k fantastickým úspechom. Pri tejto príležitosti starosta obce poďakoval za skvelé výkony všetkým hráčom a každému odovzdal darček v mene vedenia obce. 

Gratulujeme našim chlapcom k neohrozenému postupu do 1. triedy (VI. liga)! Už sa tešíme na august a nové, úchvatné diely tohto krásneho futbalového predstavenia.
 

Ď A K U J E M E !


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka