Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Projekty obce

"Bezpečná a pekná škôlka Vojany 2017"

na web (1).PNG

Združenie rodičov "Pre radosť naších deti" pri Materskej škole Vojany získalo dotáciu vo výške 2 400,00 EUR z Nadačného fondu Slovenských elektrární v Nadácii Pontis na výmenu poškodeného nábytku - šatníkových sktriniek a jedálenských stolov pre naše detičky. Nové, pekné, moderné a bezpečné skrinky i stolíky už boli umeistnené na svoje miesta a odovzdané deťom, ktorým sa tieto veľmi páčia a radi ich používajú. 

V rámci projektu boli taktiež 34 dobrovoľníkmi z obce a zo Slovenských elektrární kompletne zrenovované herné prvky ihriska na dvore Materskej školy. Z prostriedkov udeleného grantu sme nakúpili všetok potrebný materiál - farby, štetce, riedidlá, stierkovacie hmoty, drôtené kefy, brúsne pomôsky a osobné ochranné pomôcky. Hracia veža aj preliezky boli kompletne očistené, obrúsené, opravené a na novo natreté. Všetkým dobrovoľníkom sme vďační za úsilie, vynaložený čas a nezištnú pomoc pre Materskú škôlku. Pre deti sme týmto projektom dosiahli, že sa môžu hrať, učiť a rozvíjať v krajšom, útulnejšom, bezpečnejšom a kultúrnejšom prostredí. 

Naša veľká vďaka patrí sponzorom - Slovenským elektrárňam, Nadácii Pontis, ako aj všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa nezištne podieľali na skrášlení našej Materskej škôlky.


 

Projekt "Rekonštrukcia a modernizácia verejného osvetlenia v obci Vojany"

2017---Vojany---Verejne-osvetlenie---infotabulka.png

Obec Vojany získala na realizáciu tohto nákladného projektu nenávratný finančný príspevok z Európskeho fondu regionálneho rozvoja vo výške 170 532,79 EUR, čo predstavuje 95% z celkových nákladov na projekt, plánovaných v celkovej výške 179 508,20 EUR. Obec Vojany spolufinancuje projekt z vlastných zdrojov sumou 8 975,41 EUR, teda 5 % z celkových nákladov na projekt.

Miesto realizácie projektu Obec Vojany
Názov a sídlo prijímateľa Obec Vojany, Vojany 72
Dátum začatia realizácie projektu 09/2014
Dátum skončenia realizácie projektu 03/2015

 


 

dnes je: 16.12.2017

meniny má: Albína

webygroup
ÚvodÚvodná stránka